Wedstrijden

21 September 2019 08:30

Veld: Veld 1b

21 September 2019 08:30

Veld: Veld 5b

21 September 2019 08:30

Veld: Veld 1b

21 September 2019 08:30

Veld: Veld 1a

21 September 2019 08:30

Veld: Veld 1a

21 September 2019 09:00

Veld: Sportpark Meerhoven veld 1

21 September 2019 09:00

Veld: A

21 September 2019 09:15

Veld: veld 1

21 September 2019 09:45

Veld: Veld 1b

21 September 2019 09:45

Veld: veld 4

21 September 2019 09:45

Veld: Veld 2a Scheidsrechter: M. (Milan) van den Brink

21 September 2019 09:45

Veld: Veld 2b Scheidsrechter: M. (Michiel) van Doveren

21 September 2019 09:45

Veld: Veld 1a

21 September 2019 10:00

Veld: C

21 September 2019 10:15

Veld: veld 1

21 September 2019 10:30

Veld: Sportpark Meerhoven veld 5

21 September 2019 11:00

Veld: veld 1 Scheidsrechter: F.P.J. (Frank) Lommers

21 September 2019 11:00

Veld: Veld 4

21 September 2019 11:00

Veld: Veld 2a Scheidsrechter: Afgeschermd

21 September 2019 11:00

Veld: Veld 1 Scheidsrechter: P.A. (Pim) Bik

21 September 2019 11:00

Veld: Veld 2b Scheidsrechter: Afgeschermd

21 September 2019 11:15

Veld: veld 3 Scheidsrechter: S.M.H. (Sjoerd) van Loon

21 September 2019 11:15

Veld: veld 4

21 September 2019 11:30

Veld: 1 Scheidsrechter: Afgeschermd

21 September 2019 11:30

Veld: veld 2

21 September 2019 11:30

Veld: veld 1 Scheidsrechter: H.G.P. (Hendrik) van Elst

21 September 2019 11:45

Veld: veld 2

21 September 2019 12:15

Veld: Veld 1 Scheidsrechter: E. (Erik) Blotevogel

21 September 2019 12:15

Veld: Veld 2 Scheidsrechter: P.E.A.M. (Pieter) van Bokhoven

21 September 2019 12:15

Veld: Veld 4 Scheidsrechter: F (Frank) v Roosmalen

21 September 2019 13:00

Veld: veld 3

21 September 2019 13:00

Veld: veld 4

21 September 2019 13:00

Veld: veld 2

21 September 2019 13:45

Veld: Veld 2 Scheidsrechter: Y (Yari) van den Nieuwenhuijzen

21 September 2019 13:45

Veld: Veld 1 Scheidsrechter: P.J.L (Peter) Vroomen

21 September 2019 14:00

Veld: veld 2 Scheidsrechter: MA (Martien) Biesmans

21 September 2019 14:45

Veld: veld 2

21 September 2019 15:00

Veld: veld 1

21 September 2019 15:30

Veld: Veld 3 Scheidsrechter: Afgeschermd

21 September 2019 15:30

Veld: veld 2 Scheidsrechter: I. (Indermani) Sahti

21 September 2019 15:30

Veld: Veld 1 Scheidsrechter: J.H.M. (Hans) Janssen

21 September 2019 15:30

Veld: Veld 5 Scheidsrechter: M.J.B.M. (Remco) Wilbers

21 September 2019 16:30

Veld: veld 2 Scheidsrechter: PJ (Stefan) van Rossum

21 September 2019 16:45

Veld: veld 1

22 September 2019 10:00

Veld: gras 4 Scheidsrechter: H. (Hasan) Ozturk

22 September 2019 10:00

Veld: Veld 1 Scheidsrechter: P.J.L (Peter) Vroomen

22 September 2019 10:30

Veld: veld 2 Scheidsrechter: A. (Adnan) Alija

22 September 2019 12:00

Veld: Veld 2 Scheidsrechter: S (Stan) van Kroonenburg

22 September 2019 12:00

Veld: Veld 1 Scheidsrechter: L.A. (Lars) van Crey

22 September 2019 12:00

Veld: Veld 3

22 September 2019 12:00

Veld: veld 3

22 September 2019 12:00

Veld: veld 2 Scheidsrechter: K.J.W. (Koen) Jacobs

22 September 2019 12:00

Veld: Veld 5 Scheidsrechter: P.H.M. (Peter) de Haas

22 September 2019 12:15

Veld: veld 1 Scheidsrechter: C.J. (Corneel) Langermans

22 September 2019 14:30

Veld: Veld 1 Scheidsrechter: R.J.T. (Robin) Vereijken

28 September 2019 08:30

Veld: veld 1

28 September 2019 08:30

Veld: veld 1

28 September 2019 08:30

Veld: veld 1

28 September 2019 08:30

Veld: veld 1

28 September 2019 08:30

Veld: veld 1

28 September 2019 09:00

Veld: Veld 1A links

28 September 2019 09:00

Veld: veld 1

28 September 2019 09:00

Veld: veld 5

28 September 2019 09:00

Veld: veld 2

28 September 2019 09:30

Veld: veld 1

28 September 2019 09:45

Veld: veld 4

28 September 2019 09:45

Veld: veld 1

28 September 2019 09:45

Veld: veld 2

28 September 2019 09:45

Veld: veld 1

28 September 2019 09:45

Veld: veld 2

28 September 2019 10:00

Veld: Veld 1A Scheidsrechter: S. (Stijn) Kotte

28 September 2019 10:00

Veld: veld 2

28 September 2019 10:00

Veld: veld 1

28 September 2019 10:15

Veld: veld 1

28 September 2019 10:15

Veld: veld 1

28 September 2019 11:00

Veld: veld 1

28 September 2019 11:00

Veld: veld 2

28 September 2019 11:00

Veld: veld 2

28 September 2019 11:00

Veld: veld 4

28 September 2019 11:00

Veld: veld 1

28 September 2019 11:15

Veld: veld 4

28 September 2019 12:00

Veld: veld 1

28 September 2019 12:00

Veld: veld 1

28 September 2019 12:15

Veld: veld 1

28 September 2019 12:15

Veld: veld 3

28 September 2019 12:15

Veld: veld 2

28 September 2019 12:45

Veld: veld 1

28 September 2019 13:00

Veld: 4.veld 4 Scheidsrechter: A. (Alfons) Kamphuis

28 September 2019 13:15

Veld: veld 1

28 September 2019 13:15

Veld: Hoofdveld Scheidsrechter: M.J.H. (Martijn) Snijders

28 September 2019 13:45

Veld: veld 5

28 September 2019 13:45

Veld: veld 1 Scheidsrechter: D.E.A. (Dyon) Noppe

28 September 2019 13:45

Veld: veld 2

28 September 2019 13:45

Veld: veld 4 Scheidsrechter: A. Berkers

28 September 2019 14:45

Veld: veld 1

28 September 2019 15:00

Veld: veld 4

28 September 2019 15:15

Veld: veld 2

28 September 2019 15:30

Veld: veld 2

28 September 2019 15:30

Veld: veld 1

28 September 2019 15:30

Veld: veld 4

Eerste 100 resultaten worden weergegeven. Pas de filters aan voor andere resultaten.

RKSV Nuenen
Sportpark Oude Landen
Pastoorsmast 14
5673 TD Nuenen

Postadres:
RKSV Nuenen
Postbus 199
5670 AD Nuenen

Telefoon: 040-2833254
040-2833944
KNVB Nummer:
BB-JG-55E