• Het komende seizoen spelen de volgende teams van de RKSV Nuenen in de A Categorie:

    Nuenen 1, 2, Onder 23, Nuenen VR1, Nuenen VR2, JO19-1, JO17-1, JO15-1, JO13-1 en JO13-2.

    Hieronder de competie indelingen:

     

    TOGB 14:00   FC Cranendonck 2 11:30
    Leonidas 13:00   Brabantia 3 12:00
    VOC 14:00   DOSL 2 12:00
    IFC 14:00   FC Eindhoven AV 2 12:00
    UDI'19/CSU 14:00   Geldrop 3 11:30
    Halsteren 14:30   SV Valkenswaard 3 12:00
    Baronie 14:00   Waalre 2 11:30
    OJC ROSMALEN 14:00   Woenselse Boys 3 12:00
    Nuenen 14:30   Nuenen 2 12:00
    Moerse Boys 14:30   RKSV Heeze 3 12:30
    EHC/Heuts 14:30   RPC 3 12:00
    RKSV Minor 14:30      
    SV Meerssen 14:30      
    Juliana '31 14:00      
    Orion 14:00      
    AWC 14:00      
             
    Dongen O23-1 14:30      
    Blauw Geel'38/JUMBO O23-1 17:30      
    Nuenen O23-1 15:30      
    EVV O23-1 17:30      
    Kozakken Boys O23-1 15:00      
    Orion O23-1 17:00      
    SV Venray O23-1 15:30      
    AWC O23-1 15:00      
             
    Buitenveldert VR1 14:00   HVCH VR1 11:30
    Nooit Gedacht VR1 12:00   UDI'19/CSU VR1 11:00
    ST SV Someren/NWC VR1 12:30   Prinses Irene VR1 11:45
    DSE VR1 13:00   OVV'67 VR1 14:00
    Bavel VR1 14:30   SSS'18 VR1 12:15
    SC 't Zand VR1 12:00   DVC '26 VR1 12:30
    Nuenen VR1 14:30   Eldenia VR2 11:30
    Witkampers VR1 12:00   VDZ VR1 14:00
    Berghuizen VR1 14:00   NSVV FC Kunde VR1 14:30
    Trekvogels VR1 14:30   Orion VR1 11:00
    FC Eindhoven AV VR2 12:15   Nuenen VR2 12:00
    SVO Fortuna'54 VR1 13:00      
             
    Quick Boys JO19-1 12:00   UVS JO17-1 10:15
    Quick JO19-1 14:45   Sarto JO17-1 14:45
    Nuenen JO19-1 15:30   UDI'19/CSU JO17-1 15:00
    Barendrecht JO19-1 15:00   Nuenen JO17-1 13:45
    SC Feyenoord JO19-1 14:30   Gemert JO17-1 13:15
    OJC ROSMALEN JO19-1 14:45   Blauw Geel'38/JUMBO JO17-1 15:00
    Forum Sport JO19-1 14:30   Vriendenschaar JO17-1 13:00
    Kampong JO19-1 14:00   SC Feyenoord JO17-1 14:30
          Baronie JO17-1 14:30
          Forum Sport JO17-1 12:15
          Kampong JO17-1 11:45
          DHC JO17-1 13:45
             
    MOC'17 JO15-1 10:30   HVCH JO13-1 13:00
    SV Unitas'59 JO15-1G 12:45   SBC JO13-1G 11:45
    UDI'19/CSU JO15-1 11:30   Sportclub Irene JO13-1 12:00
    Nuenen JO15-1 12:15   Nuenen JO13-1 11:00
    UNA JO15-1G 13:00   Bekkerveld JO13-1 11:00
    Gemert JO15-1 13:15   S.V. Brandevoort JO13-1 10:30
    Geldrop JO15-1 12:00   Scharn JO13-1 13:00
    SV Venray JO15-1G 12:45   NWC JO13-1G 11:30
    OJC ROSMALEN JO15-1 13:00   Avanti'31 JO13-1 11:45
    Baronie JO15-1 10:15   Wittenhorst JO13-1 11:15
    Roosendaal JO15-1 11:45   SV Someren JO13-1 11:30
             
    Berghem Sport JO13-1 12:15      
    Deurne JO13-1 11:30      
    Geldrop JO13-1 11:30      
    Olympia'18 JO13-1 13:00      
    RKSV Nuenen JO13-2 11:00      
    SV De Braak JO13-1 11:15      
    ST Sparta'18/Kronenburg JO13-1 11:30      
    Sparta'25 JO13-1G 11:30      
    UDI'19/CSU JO13-2 10:15      
    Vitesse'08 JO13-1 12:00      
    ST Volharding/Sambeek JO13-1G 13:00